«Нападники мали серйозну підготовку»: відбулась прес-конференція щодо побиття мера Броварів

image
23 Грудня 2020, 11:29
Поділитися:

Сьогодні, 23 грудня, в інформаційному агентстві “Українські Новини” відбулась прес-конференція щодо озброєного нападу на мера Броварів Ігоря Сапожко та його родину. Нагадаємо, як раніше повідомляв сайт 4594.com.ua, зловмисники вдерлися до будинку, викрали гроші та вироби з золота, після чого зв’язали дружину та малолітнього сина політика і побили чоловіка на очах у рідних.

За словами адвоката потерпілого Ростислава Голосія, нападники мали серйозну підготовку, а також погрожували міському голові вогнепальною зброєю. Команда політика продовжує настоювати на тому, що скоєне – не що інше, як політичний тиск з метою залякування кандидата на посаду мера Броварів перед виборами.

Після оприлюднення Ігорем Сапожко своєї світлини з наслідками побиття на обличчі, деякі броварчани мали сумніви у достовірності фото – політика нібито бачили на роботі наступного дня після нападу, і на його обличчі не було слідів насилля. Ростислав Голосій спростував цю інформацію, заявивши, що мер міста не з’являвся на робочому місці.

Читайте також:

В Броварах побили та пограбували жінку

На місці смертельної ДТП в Броварах встановили «лежачі поліцейські»

На Броварщині на сміттєвому полігоні захоронять небезпечні відходи

Джерело: Новости Броварів