Наєв про оборону Київщини: “Цим напрямком ворог більше не пройде”

image
4 Серпня 2022, 17:11
Поділитися:

Командувач Сил оборони перевірив ключові позиції на Київщині і констатував, що область надійно захищена від можливих російських спроб наступу.

Про це інформаційному агентству “MKV” стало відомо з виступу командувача Обʼєднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва розміщеного у фейсбуці Командування ОС ЗСУ.

“Ми проаналізували попередні дії противника на Київському напрямку та, вивчивши цей досвід, передбачили й наші адекватні дії. Оборонні позиції розташовані саме в тих місцях, де найбільша ймовірність наступу ворожих сил. Аналізуючи ймовірні ворожі дії, ми створили комплексну систему вогневого ураження, яка передбачає ураження противника на дальніх підступах та у найближчій глибині його бойових порядків”, – пояснив Наєв.

Сили оборони Київщини складаються, зокрема, зі Збройних сил, Держприкордонслужби, Нацгвардії, поліції та СБУ. 

“Своєю чергою населення, відчувши на собі тягар ворожої окупації, цілком підтримує Збройні Сили України та інші військові формування і правоохоронні органи. Впевнений, що ворог цим напрямком більше не пройде. Ми робимо все для того, щоби ця впевненість була реальною”, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що стали відомими деталі бою, в якому загинули Герої України – танкісти, що захищали Макарівщину.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело