Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

image
1 Травня 2024, 14:26
Поділитися:

12 квітня 2024 г. 20:45

У Чернівцях зібрався Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Зібрання відбулось за участі Глави держави Володимира Зеленського, представників Верховної Ради та Кабміну, обласних державних адміністрацій та громад, послів.

Про це KВ стало відомо з допису начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Підтримка військових, підвищення безпеки та ефективний захист територій – головні завдання, які є пріоритетом для кожного регіону та громади. Попри різні потреби всі мають працювати на єдину мету – перемогу України. Про це говорили сьогодні під час Конгресу регіональних та місцевих влад при Президентові України”, – розповів Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Понад 160 учасників Конгресу офлайн та понад 1500 онлайн обговорили всі виклики, які стоять сьогодні перед Україною та шляхи їх вирішення. Зокрема, питання безпеки, економічного розвитку, ситуацію в енергетиці, євроінтеграційні процеси.

Ще один пріоритет, який обговорили, – підтримка українського виробника. За ініціативи Президента вже заснована платформа “Зроблено в Україні”. Це питання економічного розвитку держави, створення нових робочих місць, збільшення фінансових можливостей для відновлення.

Читайте: Руслан Кравченко: Група “Прозорість та підзвітність” вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді

Фото: Руслан Кравчено в Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона