На звільнених територіях Київщини світло за добу повернули для понад 3,5 тисяч родин
29 Квітня 2022, 13:30
Поділитися:

29 квітня 2022 г. 13:19

На Київщині тривають роботи з відновлення електропостачання у звільнених від окупантів громадах. Впродовж 28 квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 3 532 родин області. Водночас без світла залишаються 28,2 тисячі домогосподарств.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби компанії ДТЕК.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Протягом 28 квітня електромонтери ДТЕК повернули світло для 3 532 домівок. Без світла залишаються 28,2 тисячі домогосподарств у 43 населених пунктах”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як повідомили в компанії, повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі у селах: Олива, Рудня-Сидорівська, Стара Марківка, Рахвалівка, Сидоровичі, Мокра Корма.

У Бучанському районі повністю заживили села: Волиця, Коблицький Ліс, Тальське, Пороскотень, Калинівка, Липівка, Комарівка, Червона Гірка, Андріївка.

Частково повернули світло у міста Ірпінь та Бучу, смт Макарів та Гостомель, села: Мирча, Стара Буда, Озера.

Сьогодні, 29 квітня, енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання у 20 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Також продовжуються роботи з повернення світла за заявками споживачів, що повертаються у свої будинки на звільнених територіях.

В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

Нагадаємо, впродовж 27 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 6 325 родин. Без світла все ще залишаються мешканці 63 населених пунктів.

Читайте: Медичні заклади на Київщині отримали сонячні панелі від Ілона Маска

Фото: ДТЕК

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона