На залізничних вокзалах країни почали працювати “Пункти незламності”

На залізничних вокзалах країни почали працювати “Пункти незламності”
16 Жовтня 2023, 19:51
Поділитися:

16 жовтня 2023 г. 19:43

“Укрзалізниця” завершує підготовку до роботи взимку. На 96 залізничних вокзалах по всій Україні вже запрацювали “Пункти незламності”.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби АТ “Укрзалізниця”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми заздалегідь розпочали підготовку до зими і вже з жовтня поетапно відкриваємо наші “Пункти незламності” на вокзалах. Тут є все найнеобхідніше, що може знадобитися під час блекауту. Також до населених пунктів, де це буде потрібно, готовий виїхати на допомогу Food train, який ми створили разом з Фондом Говарда Баффета, та забезпечити мешкаців теплою їжею”, — наголосив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Згідно з повідомленням, “Пункти незламності” запрацювали “фактично на всіх вокзалах країни”.

Зазначається, що на території “Пунктів незламності” люди можуть скористатися інтернетом, підключення до якого здійснюється через Starlink. Також ці пункти забезпечені резервним електроживленням.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, на території Ірпінської громади із 29 вересня розгорнуто роботу семи стаціонарних “Пунктів незламності” на період сезону холодів. Зокрема, на територія міста працюватиме п’ять стаціонарних “Пунктів незламності”. Ще два – на території сіл Козинці та Михайлівка-Рубежівка.

Читайте: В Ірпінській громаді з 29 вересня запрацює сім Пунктів Незламності (адреси)

Раніше KВ писала, що Київська міська військова адміністрація (КМВА) розпорядилась організувати у столиці в період з 1 грудня 2023 року по квітень 2024 року соціальне патрулювання, а також утворити міський оперативний штаб допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання.

Читайте: КМВА розпорядилася організувати допомогу бездомним особам у зимовий період

Фото: tsn.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона