на Вишгородщині зник 61-річний чоловік
![на Вишгородщині зник 61-річний чоловік на Вишгородщині зник 61-річний чоловік](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/0B8DeCbJRNk5zyhWxqXjK8rPraoyi62mziwsPLKx.jpg)
Володимир Войцехівський
Поліція Київщини розшукує Володимира Войцехівського з села Старі Петрівці
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на пресслужбу поліції Київщини.
27 жовтня до поліції надійшло повідомлення від рідних про те, що 61-річний житель Вишгородщини пішов з дому в невідомому напрямку та до цього часу не повернувся.
На пошуки зниклого оперативно залучені всі підрозділи поліції Київщини, в тому числі особовий склад Вишгородського районного управління поліції, кримінальна поліція, групи реагування патрульної поліції, орієнтовано громадськість.
ПРИКМЕТИ: худорлявої тілобудови, зріст 170 см, очі сірого кольору, волосся коротке густе з сивиною, на пальцях лівої руки із зовнішньої сторони наявні сліди від татуювання, має проблеми з пам’яттю.
ОДЯГНЕНИЙ: куртка зеленого кольору, светр сірого кольору, джинси.
При отриманні будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження розшукуваного, просять телефонувати за номером 066-444-05-66, 099-537-67-70 або на спецлінію “102”.
Нагадаємо, що поліція розшукує 38-річну жінку із Гостомеля.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)