На техогляд “Лендроверу” двох “Тойот” влада Коцюбинського витратить 150 тисяч гривень

На техогляд “Лендроверу” двох “Тойот” влада Коцюбинського витратить 150 тисяч гривень
16 Листопада 2022, 19:14
Поділитися:

16 листопада 2022 г. 19:05

Виконавчий комітет Коцюбинської селищної ради оголосив тендер на послуги з технічного огляду та поточного ремонту трьох автомобілів – одного Land Rover Discovery та двох Toyota RAV4. За це місцева влада готова віддати 150 000 гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як заявив селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш, автомобілі моделі Toyota RAV4 у Коцюбинському отримали як гуманітарну допомогу. Про Land Rover Даніш розповів менше – зазначив, що авто працюватиме на потреби селищної ради.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Ці Тойоти нам прислали як гуманітарну поміч, ми їх поставили на облік в селищну раду і тепер треба провести ремонтні роботи, замінити мастила, замінити може якісь резинки, їх ж нам вже не надають. Одну машину ми вже передали в амбулаторію, інша на потреби тероборони. Третя машина залишається у селищній раді і працює на селище”, – розповів Даніш у коментарі КВ.

Автомобілі хочуть привести до ладу до 31 грудня. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 21 листопада, у цей же день проведуть й аукціон. Розмір мінімального кроку пониження ціни складає 1%, тобто 1500 гривень.

Як раніше писала КВ, ще у 2020 році на посаді голови Коцюбинської громади Сергій Даніш заробив 404 тис. гривень. Це виявилось єдиним джерелом його доходу. Також він вказав у декларації, що не має квадратних метрів власного житла та автівки. З цінного майна у голови – годинник та мисливська рушниця.

Читайте: Голова Коцюбинської громади Сергій Даніш не має власного житла і автівки

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона