На столичних теплових мережах вже виявили та усунули майже 1,5 тисячі пошкоджень, – КМДА

image
2 Серпня 2022, 18:51
Поділитися:

2 серпня 2022 г. 18:46

Станом на сьогодні КП “Київтеплеонерго” виконало майже 80% гідравлічних випробувань мереж та об’єктів теплогенерації. На столичних теплових мережах уже виявили та усунули майже 1,5 тисячі пошкоджень. Це дозволить не допустити великої кількості аварій взимку.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Енергетики спільно з житловими організаціями готують електромережі та обладнання до зимового періоду, зокрема до роботи в умовах підвищеного навантаження. Все обладнання – від будинкового щита до підстанції – повинне працювати надійно і витримати підвищене навантаження. Адже розуміємо, що сьогодні на державному рівні вирішується питання необхідного забезпечення енергоносіями, зокрема природним газом”, – повідомив Петро Пантелеєв.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За словами заступника, на законодавчому рівні закладено фундамент компенсації українським теплопостачальникам в умовах підвищення ціни на газ, який використовується для виробництва тепла та гарячої води населенню, що дозволить впоратися з складнощами опалювального періоду.

“Паралельно в рамках організації гуманітарної допомоги організовано постачання для столиці бензинових та електрогенераторів. Триває узгодження їхньої специфікації та місць встановлення для забезпечення резервними джерелами енергопостачання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ранішестоличнавлада відрапортувала, що вже виконано випробування на міцність 75% теплових мереж та 80% котельних і станцій теплопостачання міста.

Читайте:Кличко попередив киян про непростий опалювальний сезон

Фото: пресслужба КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона