На столичному Виноградарі відбувся черговий мітинг анонімних псевдоінвесторів (фото)
image
23 Лютого 2021, 20:04
Поділитися:

23 февраля 2021 г. 20:01

Невелика група анонімів влаштувала акцію протесту під ЖК “Варшавський плюс” (Виноградар, Київ). Вони заявляли про себе, як інвесторів цього будівництва, проте очевидно плутались в елементарних речах та уникали спілкування з журналістами, що нетипово для обманутих інвесторів. Протестанти навіть відмовились звертатись зі своїми проблемами до відділу продажів ЖК, що наводить на думку про замовний мітинг.

Про це KV стало відомо з новини на інформаційному порталі “Вибір”.

Про акцію-постановку журналістам агентства “Вибір” повідомили місцеві мешканці.

“Сьогодні, 23 лютого, біля відділу продажів ЖК “Варшавський”, потім “Варшавський плюс” невідомі люди розгорнули мітинг. За їхніми словами, вони покинуті інвестори, які нібито вклались у будівництво, але до цього часу будинки не здали. Документи на квартири вони не показували, бо не мають, який будинок і де він знаходиться, вони не орієнтувались. Говорила лише одна жінка, яка назвалась Інною, вона сказала, що інвестувала у житло у будинку “Варшавський-2”, але будівництво нібито не завершили. При цьому стояла біля відділу продажів “Варшавський плюс” і говорила про ЖК “Варшавський 2”. Тобто вона взагалі не знає, де і який будинок. Всі інші молодики відвертались. Один теж назвався інвестором, але документів не мав, скільки коштів вклав не сказав”, — зазначають журналісти “Вибір”.

в Телеграм

Згодом до відділу продажу приїхали справжні інвестори. Один із них Юрій Андреєв зазначив, що це не перша подібна фейкова акція. “Це уже не перші нападки на ЖК “Варшавський плюс”, коли нібито інвестори приходять і розповідають, що їх “кинули”. Їх немає в чатах жильців, на збори вони не з’являються, щоразу мітинг арі – це різні люди, тобто фіктивні інвестори”, — сказав інвестор.

За його словами, жодних затримок і проблем із забудовником не виникало. А про будь-які зміни попереджають і прописують у договорах.

Фото: інформаційний портал “Вибір”

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА