На столичному бульварі Тараса Шевченка висадили 30 молодих тополь

image
17 Березня 2024, 10:06
Поділитися:

17 березня 2024 г. 10:02

У столиці в суботу, 16 березня, на бульварі Тараса Шевченка висадили 30 молодих тополь, подарованих меценатами. Рослини є гарним доповненням до майже 400 дерев, близько тисячі кущів і злакових рослин, наданих благодійниками та висаджених у столиці минулого року.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні КО “Київзеленбуд”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зауважили зеленбудівці, сорт тополі походить з Північної Італії та не викликає алергічної реакції. Дерево швидкозростаюче з добре розвиненою кореневою системою і, що важливо, – стійке до міських умов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Дякуємо меценатам та небайдужим жителям столиці, які долучаються до озеленення Києва. Сьогодні така кооперація дуже важлива для міста”, – зазначив генеральний директор КО “Київзеленбуд” Юрій Бахмат.

Зазначається, що завдяки підтримці меценатів минулого року в столиці висадили майже 400 дерев, близько тисячі кущів і злакових рослин.

Зауважимо, у липні 2023 року своє крісло покинув багаторічний очільник КО “Київзеленбуд” Олексій Король. У жовтні того ж року Київський міський голова Віталій Кличко призначив нового голову комунального об’єднання, ним став Бахмат Юрій Олексійович.

Нагадаємо, у Києві озеленювачі комунальних підприємств розпочали підготовку рослин у парках та скверах до весняно-літнього сезону. Також триває прибирання у зелених зонах та йде підготовка клумб до висадки нових рослин.

Читайте: У КМДА презентували українську версію європейських стандартів догляду за деревами

Фото: “Київзеленбуд”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона