На столичній Дарниці планують капітально відремонтувати фасади двох шкіл

image
10 Листопада 2022, 11:08
Поділитися:

10 листопада 2022 г. 11:03

Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (Дарницька РДА) хоче виконати фасадні роботи з метою енергозбереження у двох школах. На це витратять близько 9 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошень в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Капітальні ремонти фасадів навчальних закладів – це неохідні заходи з енергозбереження.

Усього у відділі освіти Дарницької РДА на них витратять 8млн 861тис. 83 гривні.

Оголошення знаходяться на стадії “Пропозиції розглянуті”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно першого оголошення фасадні роботи будуть проводитись у середній загальноосвітній школі I-III ступенів №62, на вул. Княжий Затон, 17-В Дарницького району м. Києва. Вартість цих робіт оцінили у 4 млн гривень.

Проте компанії, яка подала пропозицію про участь у тендері, погодилася виконати всі необхідні роботи за 3 млн 940 тис. 258 гривень.

Згідно тендерної інформації, це ТОВ “Інтеграл Буд – Стандарт”.

Це ж підприємство, згідно другого оголошення, планує виконувати фасадні роботи школи I-III ступенів №111 ім. С. А. Ковпака на вулиці Здолбунівська, 7-Б Дарницького району м. Києва. Вони коштують 4 млн 999 тис. 480 гривень. Проте у компанії готові виконати їх за 4 млн 920 тис. 825 гривень.

Всі необхідні фасадні роботи планують закінчити до 20 грудня 2022 року.

ТОВ “Інтеграл Буд – Стандарт” – це столична організація, основним видом діяльності якої є будівництво житлових і нежитлових будівель.

Згідно даних Clarity Project, з цією ТОВкою було підписано 115 договорів на суму 483,11 млн гривень. З них безпосередньо із відділом освіти Дарницької РДА було підписано угоди на 33 млн297тис. 657 гривень.

Нагадаємо, Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (Дарницької РДА) оголосило тендер про реконструкцію стадіону та спортивних майданчиків у загальноосвітньому навчальному закладі № 111 по вулиці Здолбунівська,7-Б Дарницького району столиці. На це виділили понад 2,5 млн гривень.

Читайте: В Дарницькій РДА вирішили реконструювати стадіон та спортмайданчики школи №111

Фото: Вікіпедія.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона