На ринку нерухомості незабаром побільшає іпотечних програм, – “Інтергал-Буд”

image
8 Листопада 2023, 10:34
Поділитися:

8 листопада 2023 г. 10:25

На столичному ринку прогнозують збільшення кількості доступних іпотечних програм від комерційного сектору. Такі програми стануть альтернативою “єОселі” та запропонують ширші можливості покупцям квартир у новобудовах.

Про це KВ стало відомо з інтерв’ю комерційної директорки “Інтергал-Буд” Анни Лаєвської.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За її словами, однією з таких програм стала доступна іпотека від “Інтергал-Буд” разом з державним “Ощадбанком”, однак цим перелік не вичерпується.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Вже діє партнерська програма забудовників із банком “Глобус”. “Інтергал-Буд” розглядає також співпрацю з іншими банками-партнерами. “Ощадбанк” також планує розширити коло партнерів-забудовників. Тенденція до започаткування іпотечних програм тільки на своєму старті, однак для ринку й економіки дуже важливо, щоб це стало масовим явищем. Це потрібно нам усім”, – заявила Лаєвська.

Нагадаємо, як раніше писала KВ, наприкінці жовтня один з провідних гравців будівельного ринку, компанія “Інтергал-Буд”, оголосив про старт альтернативної іпотечної програми з державним “Ощадбанком”. Програмою передбачено придбання житла під 7% річних, а щомісячний кредитний платіж дорівнює середній вартості оренди однокімнатної квартири у Києві. Очікується, що ця ініційована бізнесом іпотека стане альтернативою “єОселі” для тих людей, хто не підпадає під критерії держпрограми. Гравці ринку передбачають, що подібних спільних програм у девелоперів та банків з часом стане більше. Що стало передумовою цьому та хто і за яких умов зможе узяти посильний кредит на купівлю квартир в столиці, KВ розповіла комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

Читайте: “Альтернатива дешевої іпотеки “єОселя” від девелопера не має обмежень і працюватиме швидше”, — комерційна директорка “Інтергал-Буд” Лаєвська

Фото: Євген Лоюк.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона