На розвиток соціальної інфраструктури Київщини у 2022 році планують спрямувати понад 873 млн грн
16 Листопада 2021, 11:52
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Понад 873 млн грн планують спрямувати на реалізацію проєктів соціальної інфраструктури Київщини наступного року. Із них більша частина – 685 млн грн – буде виділена з державного бюджету. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«На 2022 рік ми запланували в області 16 проєктів у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Усі вони вже погоджені. Вартість робіт на кожному об’єкті прорахована. На реалізацію потрібно буде понад 873 млн грн. Значну частину цих коштів ми отримаємо з державного бюджету, залишок буде дофінансований із місцевих. Вдосконалення інфраструктури є найкращою довгостроковою соціальною інвестицією, тож ми прагнемо, щоб цей процес був динамічним і постійним», – акцентував Василь Володін.

У повідомленні зазначається, що у 2022 році на Київщині запланували будівельно-монтажні роботи в п’яти дитсадках і п’яти школах, а також на п’яти спортивних і одному соціально-економічному об’єкті. Серед них – як проєкти «з нуля», так і добудова та реконструкції.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА