На ремонт укриття в МКЦ виділили 2,5 млн грн: там будуть і хореографічні зали | Трибуна

 На ремонт укриття в МКЦ виділили 2,5 млн грн: там будуть і хореографічні зали | Трибуна
11 Липня 2024, 20:05
Поділитися:

Відповідне рішення щодо виділення коштів ухвалили депутати сьогодні на позачерговій сесії.

«Раніше укриття в МКЦ ( колишня назва “Прометей” – авт.) використовувалось учнями ліцею №7, тож зробити ремонт не було можливості. Зараз ми запланували в цьому приміщенні хореографічні зали, позаяк є декілька танцювальних колективів, які займаються в інших закладах або ж змушені орендувати приміщення», – розповіла на «бюджетній» комісії начальниця управління культури, сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко.

Яромленко повідомила, що провели зустрічі з декількома підрядними організаціями, яким озвучили своє бачення майбутніх приміщень. Планується, що їх облаштують як укриття подвійного призначення – за відсутності тривоги там займатимуться колективи.

Загальна площа приміщень близько 300 кв м, що дозволяє розмістити там дві хореографічні зали, роздягальню, коридор і підсобні приміщення для зберігання реквізиту та сценічного обладнання. За потреби містяни зможуть користуватись укриттям за прямим призначенням – для цього облаштують окреме приміщення.

Також Аліна Яромленко повідомила, що це одне з найбільших тимчасових сховищ на бульв. Незалежності, і щоразу під час тривоги ним користується 50-80 людей. Зараз під укриття облаштоване приміщення площею 173 кв м, яке здатне одночасно вмістити до 270 осіб.

 

Читайте також:

Тимчасове укриття: куди сховатися відвідувачам парку «Перемога» під час повітряних тривог?

У Броварській лікарні побудують протирадіаційне укриття за понад 87,6 млн грн

Учні броварського ліцею №4 вже користуються новим укриттям. Але не всі. Чому?

Підземний паркінг/ укриття біля міськради таки будуватимуть?

Джерело: Трибуна – Бровари