На ремонт стежок у Гідропарку витратять 5 млн гривень

image
18 Листопада 2022, 14:21
Поділитися:

18 листопада 2022 г. 14:04

Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд” шукає підрядника, який до кінця року має провести ремонт стежок та облаштування газону в столичному парку відпочинку “Гідропарк”.

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

11 листопада ц.р. “Київзеленбуд” оголосив тендер на закупівлю послуг по ремонту стежкової мережі в парку відпочинку “Гідропарк”. За ремонт стежок заплатять 5 млн 47 тис. 618 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 19 листопада, а сам аукціон має відбутися 21 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, майбутній підрядник має провести демонтаж дорожніх покриттів із збірних залізобетонних плит, улаштування дорожніх корит, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи з піску, укладання геотекстилю, встановлення бортових бетонних та залізобетонних каменів, а також провести роботи з облаштування газону.

Роботи повинні провести до 31 грудня 2022 року.

Нагадаємо, столичне комунальне підприємство (КП) “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району” вирішило ліквідувати аварійну ямковість та провести поточний ремонт просп. Броварського в Дніпровському районі м. Києва.

Читайте: Ямковий ремонт Броварського проспекту обійдеться в 25 млн гривень

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона