На реалізацію державних соціальних гарантій роботодавці Київщини спрямували 8,7 млрд грн
image
9 Листопада 2020, 13:10
Поділитися:

За 10 місяців поточного року роботодавці Київщини збільшили темпи приросту зі сплати єдиного внеску на 5% порівняно з відповідним періодом минулого року. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Станом на 1 листопада 2020 року до соціальних фондів надійшло 8,7 мільярда гривень. Такий показник на 396 мільйонів гривень перевищує суму, сплачену у січні-жовтні 2019 року. Найбільші суми на реалізацію державних соціальних гарантій спрямували компанії та організації, зареєстровані у Білоцерківському районі – 1,6 млрдгрн, Бориспільському та Києво-Святошинському районах – по 1,5 млрд грн.

Крім цього, у вересні у результаті координації дій з Пенсійним фондом України у Київській області та виконавчою службою борг з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зменшився на 16,1 млн грн.

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

З 01 вересня 2020 року в Україні встановлена мінімальна заробітна плата у розмірі 5000,0грн., тому максимальна сума єдиного внеску з 01 вересня становить 16500,0грн: (15 х 5000,0 х 22%).

Мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1100,0грн: (5000,0 х 22%).

Звертаємо увагу, що фізичні особи – підприємці єдиний внесок сплачують незалежно від того, здійснюється підприємницька діяльність чи ні. Винятки цієї норми становлять пенсіонери за віком та особи з інвалідністю.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА