На програму підтримки тероборони у Броварах планують закласти 20 млн грн
![На програму підтримки тероборони у Броварах планують закласти 20 млн грн На програму підтримки тероборони у Броварах планують закласти 20 млн грн](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/ckbSyPiVYMgQaDexYMcdkjaupV9nn1HPcOuOMLHY.jpg)
Фото з мережі інтернет
На програму підтримки територіальної оборони на 2024 рік у Броварах планують закласти 20 млн грн
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на “Трибуну-Бровари”.
Розпорядником коштів допомоги військовим на 5 млн буде виконавчий комітет, 8 млн грн – субвенції, які надійдуть на рахунки військових частин за зверненнями командирів, і 7 млн грн – на КП “Бровари-Благоустрій“, через яке і відбуватиметься закупівля необхідних потреб військовим.
Закупівлі будуть коригувати військові, які формуватимуть списки необхідного. Проте вже зараз планують через комунальне підприємство закуповувати автомобілі для ЗСУ.
Нагадаємо, що 3 грудня у Броварській громаді відбулися змагання з плавання “Благодійні запливи на підтримку ЗСУ”.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)