На Подолі ліквідували ямковість та почистили оглядові колодязі
image
17 Листопада 2020, 09:07
Поділитися:

У цілодобовому режимі дорожники Подільського району прибирають балансові території від піскомету та сміття, а також розчищають зливоприймачі.

 «У період з 9 до 16 листопада відремонтовано 3 зливоприймачі і 3 оглядові колодязі та очищено 71 зливоприймач, 24 оглядові колодязі на вулицях Кирилівській, Бестужева, Косенка, Спаській», – повідомили в КП ШЕУ Подільського району.

Зважаючи на суху погоду дорожники також виконували дрібний ремонт на вулиці Білицькій та середній ремонт на вулиці Світлицького, а на вулицях Нижній Вал, Кожум’яцькій, Воздвиженській ліквідували аварійну ямковість.

З 1 листопада – вся зимова спецтехніка та механізми чергують  цілодобово.

Загалом всіма шляхово-експлуатаційними підприємствами КК «Київавтодор» до роботи у зимовий період підготовлено 544 одиниці спецтехніки.

Наталка Марків

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА