На підконтрольну територію Україну вдалося повернути ще трьох дітей, – Мінреінтеграції

image
17 Жовтня 2023, 15:06
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 15:02

Ще трьох дітей вдалося повернути на підконтрольну Україні територію. Їхня мати звернулася за допомогою до Української мережі за права дитини.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Відступаючи з Херсона, росіяни підірвали Антонівський міст, забрати малих стало неможливо”, – наголосили у пресслужбі.

У Мінреінтеграції розповіли, що коли росіяни зайшли у Херсон, батьки 10-річного Олександра, 8-річної Дарини та 6-річного Якова вирішили відправити дітей у село до бабусі, сподіваючись на більшу безпеку. Невдовзі обласний центр звільнили, а бабуся з онуками залишилися на тимчасово окупованій території.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, на минулому тижні після 19 місяців розлуки з ТОТ Херсонської області до батьків повернулися 9-річна Надійка та її 14-річний брат Михайло.

“Реальна можливість повернути дітей з’явилася на початку вересня цього року, коли їхній батько звернувся до Мінреінтеграції, а міністерство, своєю чергою, долучило до процесу Українську мережу за права дитини”, – додали у пресслужбі.

Раніше KВ повідомила, що Україна повертає додому ще чотирьох дітей, які були незаконно депортовані росією. Додому повертаються троє хлопчиків, та дівчина.

Читайте: В Україну вдалось повернути ще чотирьох незаконно депортованих росією дітей – Андрій Єрмак

Фото: Мінреінтеграції

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона