На пасажирські маршрути №2, 5, 18 оголосили конкурси
image
27 Квітня 2021, 17:40
Поділитися:

27 квітня на засіданні виконкому БМР вирішили достроково розірвати договір № 93 на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Біла Церква № 18 «Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)» від 29 листопада 2019 року з КП БМР «Тролейбусне управління» за взаємною згодою сторін. Також вирішили оголосити про проведення конкурсу на цей маршрут.

Також на засіданні виконкому прийняли рішення про оголошення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Білоцерківської міської територіальної громади:

№ 2 «вул. Івана Кожедуба – залізнична станція «Роток»
№ 5 «Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») – залізнична станція «Роток»

Нагадаємо, міська влада має намір розірвати договір з ТОВ “Транссіті” на маршрут №13 та передати його ТОВ «Білоцерківський автобусний парк». Наразі маршрут №13 не обслуговується.

Джерело: БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News — БЦ News

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА