На обслуговування єдиної системи відеоспостереження Борисполя планують виділити 1 млн 756 тис. грн

image
7 Лютого 2023, 09:26
Поділитися:

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголосив тендер на обслуговування єдиної системи відеоспостереження Бориспільської ОТГ. Інформація оприлюднена на сайті державних закупівель Прозорро.

Відповідно до неї, виконавець робіт повинен надати послуги з адміністрування, підтримки та технічного обслуговування єдиної системи відеоспостереження та відеоаналітики об’єднаної Бориспільської територіальної громади, що складається з 123 відеокамер, 6 віддалених робочих місць операторів та 1 комплекту серверної інфраструктури. 

Обслуговування камер відеоспостереження включатиме віддалений моніторинг та діагностику, сервісне та регламентне обслуговування, налаштування нових камер у разі заміни, проведення профілактичних та аварійно-відновлювальних робіт, усунення несправностей під час аварійних виїздів за викликом. 

За умовами договору обслуговування має надаватися у робочі дні (5 днів на тиждень) та 8 годин на добу. Час реакції на сервісну заявку – не більше 4-х годин з моменту отримання. Термін дії договору – до 31 грудня 2023 року. 

На закупівлю планують витратити 1 млн 756 тис. грн. 

Пропозиції прийматимуться до 13 лютого. Повідомляється, що через нестабільність електропостачання аукціон проводитись не буде, переможця визначать за ціною.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама