На Оболоні невідомі крадуть протитанкові їжаки та розбирають блокпости
8 Червня 2022, 11:31
Поділитися:

8 червня 2022 г. 11:23

На Оболоні в Києві почали зникати елементи захисних споруд та вогневих позицій. Місцевий легіон тероборони разом із поліцією розшукує зловмисників, які підривають обороноздатність міста.

Про це KВ стало відомо із заяви голови Оболонської райдержадміністрації (РДА) Кирила Фесика.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Блокпости, бліндажі й вогневі позиції на Оболоні зводилися спільними зусиллями військових, комунальників та активістів. Останнім часом місцеві жителі почали помічати, як блоки та мішки з піском почали розбиратися й переміщуватися, а протитанкові їжаки – зникати. Зловмисники скористалися тим, що на більшості блокпостів в районі відсутнє цілодобове чергування, а самі елементи споруд – зсунуті з доріг.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“На сьогодні вже є декілька серйозних кримінальних проваджень з цього приводу. Якщо люди, які вчиняють такі дії, думають, що такі злочини складно розслідувати – вони помиляються. Впевнений, що серед таких людей можуть бути представники або симпатики ворога, оскільки своїми діями вони знижують обороноздатність нашого міста”,– наголошує Кирило Фесик.

Зловмисників спільно шукає поліція та тероборона району. Людей, які стали свідками незаконних дій, просять інформувати за телефоном +380 96 116 60 98.

Нагадаємо, що столичні правоохоронці затримали чотирьох осіб, які співпрацювали з росією фотографуючи завдані ракетними ударами руйнування в місті.

Читайте: У столиці правоохоронці затримали чотирьох ймовірних російських агентів

Фото: Вечірній Київ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона