На Київщині за програмою єВідновлення вже ухвалено майже 5,5 тисячі заявок на пів мільярда гривень

image
11 Листопада 2023, 14:05
Поділитися:

11 листопада 2023 г. 14:01

На Київщині в рамках першого етапу програми єВідновлення вже ухвалено майже 5,5 тис. заявок на суму понад 544 млн гривень. У роботі комісій – ще більше 1,7 тис. заявок. По компенсації за знищене житло у вигляді безготівкових сертифікатів прийнято позитивних рішень на понад 646 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначив Руслан Кравченко, “єВідновлення – це одна з урядових програм, яка ефективно реалізується на Київщині та дозволяє пришвидшити відбудови регіону. В рамках її першого етапу вже ухвалено майже 5,5 тис. позитивних рішень на суму понад 544 млн гривень. У роботі комісій – ще більше 1,7 тис. заявок. Перші заявки начали приймати півроку тому”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Очільник Київської ОВА додав, що також діє компенсація за знищене житло у вигляді безготівкових сертифікатів.

“По Київській області вже прийнято 191 позитивне рішення. Загальна сума – понад 646 млн гривень. Сертифікат можна буде використати на купівлю квартири чи будинку”, – повідомив Кравченко.

Також Київська ОВА продовжує заходи з підвищення прозорості та публічності відбудови та реалізацію антикорупційних заходів.

Кравченко поінформував, що цього тижня спецкомісія перевірила, як триває відбудова 4 багатоквартирних будинків у селах Дмитрівка та Бузова в Бучанському районі.

“До перевірок залучені всі необхідні структури, в тому числі й правоохоронні органи. Уже перевірили 21 об’єкт. Загалом перевіримо 56 обʼєктів, які відбудовуємо коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії”, – розповів він.

Руслан Кравченко зауважив, що на сайті КОВА працює розділ “Віджет публічних закупівель” з інформацією щодо закупівель, які проводять структурні підрозділи адміністрації.

“Дані підтягуються із Прозорро. Наступного тижня підрозділи ОВА планують запустити в роботу низку процедур закупівель. Вся інформація буде розміщена на сайті КОВА”, – резюмував він.

Нагадаємо,у травні 2023 року Кабінет міністрів виділив 4,4 мільярда гривень на програму єВідновлення з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Програма передбачає, що громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. На початок жовтня 2023 року на Київщині в рамках першого етапу програми єВідновлення було ухвалено 4,2 тис. рішень на суму понад 377 млн гривень.

Читайте: Голова КОВА Руслан Кравченко обговорив із представником Hyundai Corporation постачання техніки на Київщину

Фото: ілюстративне, Facebook Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона