На Київщині за минулу добу відновлено енергопостачання для понад 6 тисячі родин
28 Квітня 2022, 13:19
Поділитися:

28 квітня 2022 г. 13:06

У Київській області тривають роботи з відновлення електропостачання у звільнених від окупантів громадах. Впродовж 27 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 6 325 родин. Без світла все ще залишаються мешканці 63 населених пунктів.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби компанії ДТЕК.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“27 квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 6 325 родин на Київщині, що були без світла через зруйновані лінії внаслідок бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас, як повідомили в компанії, без світла залишаються 31,7 тисячі домогосподарств у 63 населених пунктах.

Зокрема, повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі у селах:

Карпилівка, Нові Макалевичі, Піски, Степанівка, Романівка, Черемошна, Гута Межигірська, Козаровичі, Синяк.

У Бучанському районі повністю підключили села:

Мирча, Бондарня, Наливайківка, Миколаївка, Ніжиловичі, Мотижин.

Частково відновили електропостачання в містах Ірпінь та Буча, в смт Гостомель, Немішаєве, Макарів та селах: Бабинці, Блиставиця, Липівка, Калинівка.

Сьогодні, 28 квітня, енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання у 20 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів. Також продовжуються роботи з повернення світла за заявками споживачів, що повертаються у свої будинки на звільнених територіях.

В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від ЗСУ для доступу до місць пошкоджень.

Нагадаємо, впродовж 26 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 5 085 домівок. 27 квітня енергетики ДТЕК виконували роботи з відновлення електропостачання у 28 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів.

Читайте: На Київщині відновлюють роботу ще три центри обслуговування клієнтів ДТЕК

Фото: ДТЕК

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона