На Київщині за добу повернули світло для понад 1 600 родин у 8 населених пунктах
11 Травня 2022, 12:49
Поділитися:

11 травня 2022 г. 12:46

У Київській області тривають роботи з відновлення електропостачання у звільнених від окупантів громадах. Впродовж 10 травня аварійні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 1 657 родин області. Водночас без світла залишаються 5,5 тисяч домогосподарств у 10 населених пунктах.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“За 10 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 1 657 родин у 8 населених пунктах Київщини, що були знеструмленими в період активних бойових дій”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що 10 травня аварійні бригади ДТЕК повністю повернули світло у села Калинове та Слобода-Кухарська Вишгородського району. Частково відновили електропостачання у селах Кухарі та Тетерівське.

У Бучанському районі частково заживили Гостомель, Горенку, Ірпінь, Бучу. Загалом електроенергію повернули для 1 657 родин.

Водночас без світла залишаються 5,5 тисяч домогосподарств у 10 населених пунктах.

Сьогодні,11 травня енергетики продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

В компанії зауважили, що на Київщині допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від ЗСУ для доступу до місць пошкоджень.

Нагадаємо, 9 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 2 163 родин, без світла залишалися 7,1 тисячі домогосподарств у 12 населених пунктах.

Читайте: У Києві та області до 13 травня триватиме надзвичайна пожежна небезпека

Фото: ДТЕК

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона