На Київщині з річок витягли два ворожі гелікоптери і 11 бойових машин, – НГУ

image
5 Серпня 2022, 10:37
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 10:22

У Київській області з річок Дніпро й Ірпінь підрозділи розвідки Національної гвардії України (НГУ) витягли два гелікоптери та 11 бойових машин ворога.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Укрінформу з посиланням на інформацію начальника оперативного управління ГУ Національної гвардії України Олексія Надточія.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Надточий повідомив, що водолазні групи продовжують обстеження водойм Київської області. За його даними, усього від початку російської військової агресії обстежено 93,5 кв. км, серед яких 13 кв. км – русло річки Ірпінь, 80,5 кв. км – русло Дніпра.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Виявлено і піднято гелікоптерів – 2 одиниці, бойових броньованих машин – 2 одиниці, бойові машини піхоти – 3 одиниці, бойові машини десанту – 6 одиниць, протитанкові міни – 21 одиниця”, – поінформував керівник оперативного управління ГУ НГУ.

Надточий додав, що до виконання цих завдань залучено 17 військовослужбовців, у тому числі п’ять водолазів-інструкторів Нацгвардії України.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну московська орда втратила 41 650 вояків. На українській землі залишились 191 гелікоптер, 4 032 бойових броньованих машини, 950 артилерійських систем.

Читайте: Виставку знищеної в Україні російської техніки у Берліні не дозволяє провести місцева влада

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона