На Київщині з’явиться ще одна муніципальна варта
image
30 Січня 2021, 19:25
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У місті Вишневому Київської області буде створене комунальне підприємство «Муніципальна безпека». Таке рішення ухвалили на сесії депутати міської ради, повідомляє її пресслужба.

На попередній сесії Вишнева міськрада також затвердила Програму впровадження на території громади системи відеоспостереження.

Прикладом для вишнівчан стала успішна діяльність формувань із охорони громадської безпеки в інших містах, зокрема «Муніципальна варта» Ірпеня.

Нагадаємо, комунальне підприємство Ірпінської міської ради «Муніципальна варта» було створене в грудні 2016 року для забезпечення громадського порядку та недопущення розкрадання і псування майна громади.

На сьогодні в ірпінській «Мунварті» діють декілька функціональних підрозділів: чергова частина, група швидкого реагування, служба контролю об’єктів комунальної власності, технічна служба. Інспектори цілодобово стежать за порядком у місті, під їхнім контролем — близько 50 гектарів рекреаційних зон, 300 камер відеоспостереження (150 — у закритій міській мережі та 150 камер зовнішних абонентів). У парках, закладах освіти, охорони здоров’я, культури й на інших комунальних об’єктах працюють близько 50 пристроїв для екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА