На Київщині вшанували пам’ять Героїв Крут, – Руслан Кравченко

На Київщині вшанували пам’ять Героїв Крут, – Руслан Кравченко
29 Січня 2024, 13:08
Поділитися:

29 січня 2024 г. 13:03

На Київщині сьогодні, 29 січня, вшанували пам’ять Героїв Крут.Очільник КОДА Руслан Кравченко у своєму зверненні також подякував тим, хто сьогодні продовжує відстоювати суверенітет, незалежність та право самим визначати своє майбутнє.

Про це, як передаєKВ, йдеться вповідомленніначальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Крут – тих, хто відстояв незалежність України від ворогів, тих, хто віддав свої життя за наше майбутнє. Герої Крут стали символом незламності, мужності та віри. Памʼятаємо їх подвиг! Сьогодні цей подвиг повторюють всі, хто стоїть на захисті нашої держави. Вічна пам’ять всім, хто поклав заради України своє життя!”, – написав Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Очільник КОДА також подякував тим, хто сьогодні продовжує відстоювати суверенітет, незалежність та право самим визначати своє майбутнє.

Довідка:День пам’яті полеглих у бою під Крутами-пам’ятна дата боротьби занезалежністьУкраїни.Бій міжАрмією УНРіЧервоною гвардією, що відбувся29січня1918рокубілязалізничної станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід відКиєвабув успішним для оборонців української державності — наказ командування було виконано, стрімкий наступ ворога наші зупинили, а здійснюючи організований відступ, зруйнували за собою колії й мости. Московські нападники втратили боєздатність на чотири дні. Ця затримка дала змогу українській делегації укластиБерестейський мир, який врятував молоду українську державність. У березні 1918 року, після підписання Берестейського миру, з поверненнямуряду УНРдо Києва, за рішеннямЦентральної Радивід 19 березня 1918 року було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій Могилі в Києві.

Читайте: Київщина передала 500 FPV-дронів і чотири пікапи військовим 72-ї бригади Чорних Запорожців, – РусланКравченко

Фото: Руслана Кравченка

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона