На Київщині відновили понад 13 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій, – Руслан Кравченко

На Київщині відновили понад 13 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій, – Руслан Кравченко
14 Жовтня 2023, 13:05
Поділитися:

14 жовтня 2023 г. 13:03

На Київщині внаслідок бойових дій було зруйновано та пошкоджено понад 28 тис. об’єктів, наразі вже відновлено понад 13 тисяч. Йдеться про відбудову багатоповерхівок, приватних будинків, медзакладів, шкіл, дитсадків тощо. При КОВА було створено Спостережну раду з питань відбудови та організовано робочу групу “Прозорість та підзвітність”. Також спеціальна комісія перевірить роботи на 56 об’єктах, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Наразі перевірили відбудову дитсадка в Бишеві, на черзі огляд 4 багатоквартирних будинків у Бучі.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Крім швидкого та якісного відновлення, у людей є запит на справедливість та ефективну боротьбу з корупцією. Ефективне відновлення та будівництво демократичного суспільства – це не лише про швидкість. Це насамперед про зміну підходів на всіх етапах робіт. Це про ефективне використання коштів та блокування будь-яких незаконних схем”, – зауважив начальник Київської ОВА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначив Руслан Кравченко, посилено контроль за всіма етапами відбудови.

“Я звернувся до всіх правоохоронних органів Київщини з проханням провести повну об’єктивну перевірку тендерів та закупівель із відбудови. Перші результати вже є. Перевірки тривають”, – додав він.

Також при КОВА створили Спостережну раду з питань відбудови за участі представників міжнародних інституцій та громадських організацій, незалежних експертів.

Читайте: На Київщині провели нараду щодо посилення боротьби з корупцією у процесі відбудови регіону

Руслан Кравченко нагадав, що цього тижня створили робочу групу “Прозорість та підзвітність”. До її складу увійшли представники правоохоронних органів, НАЗК та інших антикорупційних інституцій.

Читайте: КОВА створила робочу групу “Прозорість та підзвітність” для протидії корупційним схемам

“Також створили комісію, яка перевіряє роботи на об’єктах, що відбудовуються. Спершу на 56 об’єктах, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії”, – повідомив він.

Начальник КОВА зазначив, що уже перевірили відбудову дитсадка в Бишеві. На черзі – 4 багатоквартирні будинки в Бучі.

“Наступного тижня продовжимо роботу з проведення тендерних закупівель. Департамент регіонального розвитку КОВА планує провести 9 тендерів. Зокрема, з відбудови садочків, житлових будинків, медзакладів, шкіл. Запрошуємо всіх охочих взяти участь. Також зауважу: буде використовуватись уніфіковане технічне завдання для всіх учасників тендеру, яке рекомендоване фахівцями ПРООН”, – інформував Кравченко.

Читайте: ПРООН надасть Київщині техпідтримку у відновленні об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, – Руслан Кравченко

Як інформувала KВ, на Київщині стартували комісійні обстеження обʼєктів, які відбудовуються. Першою локацією стало будівництво дитячого садка “Каштан” у Бишеві. На початку березня минулого року внаслідок прямого потрапляння ворожого снаряду заклад було вщент зруйновано.

Читайте: Руслан Кравченко: На Київщині стартували комісійні обстеження обʼєктів, які відбудовуються

Фото: Facebook Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона