На Київщині відкрили після реконструкції нову реанімацію для новонароджених, – Руслан Кравченко (фото)

image
24 Листопада 2023, 18:49
Поділитися:

24 листопада 2023 г. 18:45

На Київщині відкрили після реконструкції нову реанімацію для новонароджених. Оновити приміщення допомогли фінансово Credit Agricole за активного сприяння благодійного фонду “Твоя опора”. Нове реанімаційне відділення розраховане на 10 маленьких пацієнтів.

Про цеKВдізналася здописув соцмережі голови Київської ОДА Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“640 грамів. Це вага одного з немовлят, яке колись народилося в Київському обласному перинатальному центрі. Завдяки професійній роботі лікарів його повноцінно виходили. Про цей випадок досі згадують у медустанові”, – йдеться у повідомленні.

Лікарі говорять, що з початком повномасштабного вторгнення кількість передчасно народжених дітей в Україні значно збільшилась. У поточному році на Київщині народилося понад 100 діток із вагою до 2,5 кг. Потреба у розширенні місць у реанімації зростає. Адже в області сьогодні мешкають чимало внутрішньо переміщених осіб, серед яких – вагітні жінки. Вони потребують максимального захисту, підтримки та комфортних умов перебування.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нове реанімаційне відділення розраховане на 10 маленьких пацієнтів. Тут медики матимуть можливість не лише рятувати немовлят із малою вагою. Новонароджені зможуть перебувати на штучній вентиляції легень більш тривалий час.

Усе відповідає сучасним умовам перебування пацієнтів: температура, освітлення, кондиціонування, киснева система. Найчастіше лікарі-неонатологи при наданні допомоги новонародженим стикаються з їхнім нестабільним диханням, короткочасними зупинками дихання, порушенням серцевої діяльності. Тому, щоб виходити таких немовлят, потрібні комфортні та сучасні умови.

Ще одне завдання, яке маємо вирішити, – допомогти закладу в дооснащенні відділення інтенсивної терапії новонароджених апаратурою для впровадження новітніх технологій та інноваційних методик реанімації.

“Вдячний нашим медикам за порятунок маленьких українців. А генеральній секретарці Credit Agricole CA Веронік Фожур та засновниці БФ “Твоя опора” Валерії Татарчук за небайдужість до життя та здоров’я немовлят”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: РусланКравченко: В Ірпені на Київщині відкрили дитячий садок “Червона калина” (фото)

Фото: сторінка у Фейсбуці Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона