На Київщині відбудеться презентація літопису про війну очима освітян

image
16 Листопада 2022, 20:46
Поділитися:

16 листопада 2022 г. 20:42

В п’ятницю, 18 листопада, відбудеться презентація літопису “Освіта в огні”, в якому розповідається про воєнні злочини росії проти українського народу очима освітян та здобувачів освіти. У ньому представлено, зокрема, розповіді про роботу закладів освіти в умовах війни, про її збитки та участь педагогів і здобувачів освіти у волонтерській діяльності.

Про це KВстало відомо з повідомлення Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти (ВФПО).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Українська система освіти і науки зазнала значних руйнувань від повномасштабного вторгнення рф. Спогади про пережите надзвичайно потрібні у період повоєнного відновлення. У Науково-методичному центрі ВФПО, в якому в період окупації знищено, пошкоджено та вкрадено майно, технічне і комп’ютерне обладнання, видано літопис “Освіта в огні”. У ньому представлено власні історії та історії про викладачів, студентів, працівників освіти, розповіді про функціонування закладів освіти в умовах повномасштабної війни росії проти України, моральні й матеріальні збитки системи освіти, участь педагогів та здобувачів освіти у волонтерській діяльності тощо. У літописі зібрано реальні свідчення про воєнні злочини росії проти українського народу. Війна очима освітян, здобувачів освіти”, – йдеться в повідомленні.

В Центрі наголосили, що попри всі втрати та біль, які пережили, освітяни, студенти продовжують воювати, волонтерити, відбудовувати своє майбутнє та гідно тримати освітянський фронт.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Презентація літопису “Освіта в огні” розпочнеться об 11:00 18 листопада 2022 року у форматі офлайн в Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти по вул. Технікумівська, 4 в селищі Немішаєве Бучанського району на Київщині.

В програмі заходу також передача Науково-методичному центру ВФПО комп’ютерної техніки та обладнання, яке німецько-український проєкт “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” (FABU) придбав для відшкодування втраченого та пошкодженого ворогом.

Серед запрошених гостей – депутати Верховної Ради, представники Міністерства освіти і науки, Посольства Федеративної Республіки Німеччина, закладів вищої та фахової передвищої освіти, які постраждали від російської агресії, громадськості.

Фото: Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона