На Київщині упередили розтрату понад 51 млн грн під час проведення тендеру — ITV

image
3 Червня 2024, 17:36
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Аналітики ТУ БЕБ у Київській області упередили розтрату понад 51 млн грн з місцевого бюджету під час проведення тендеру з реконструкції багатоквартирного житлового будинку. Про це повідомили на офіційному сайті Бюро економічної безпеки України.

«За результатами інформаційної-аналітичної роботи працівники Територіального управління встановили, що службові особи одного з органів місцевого самоврядування у Київській області оголосили тендер на проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку. Посадовці збирались витратити на реконструкцію будівлі понад 51 млн гривень. Фахівці Бюро проаналізували тендерну документацію та з’ясували, що відпускні ціни на окремі будівельні матеріали, які зазначені в кошторисі, є значно завищені», — йдеться у повідомленні.

Аналітики направили лист органу місцевого самоврядування з рекомендаціями переглянути рішення про закупівлю послуг. Завдяки вжитим заходам замовник скасував згаданий тендер. Розтрату понад 51 млн грн з місцевого бюджету упереджено.Джерело: ITV