На Київщині у трьох громадах перевірять радіаційний стан
20 Червня 2022, 19:28
Поділитися:

20 червня 2022 г. 18:22

Фахівці ДП “Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки” (ДНТЦ ЯРБ) продовжують проводити радіаційне обстеження територій Київської області, які знаходилися у тимчасовій окупації. 21-22 червня фахівці працюватимуть на території Гостомельської селищної та Бучанської, Ірпінської міських територіальних громад.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Державного науково-технічного центра з ядерної та радіаційної безпеки.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“З огляду на те, що техніка російської армії здійснила вторгнення в Україну з території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, існують ризики, пов’язані з перенесенням радіоактивного забруднення за її межі”, – пояснили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Мешканці Гостомельської, Бучанської та Ірпінської громад можуть надати запит на радіаційне обстеження, якщо окупаційні війська рф перебували на території їх садиби, будинку чи квартири та залишили сліди свого перебування.

Для надання запиту на радіаційне обстеження, необхідно заповнити форму або звернутись за номером телефону (044) 422 55 43 до фахівців.

Анонімні запити не розглядатимуться, а також обстежуватимуть лише території, на яких було проведено розмінування. Радіаційне обстеження є безплатним для жителів громади.

Нагадаємо, на початку червня у Зоні відчуження відновили роботу в режимі онлайн детектори радіації. Це відбулося вперше з 24 лютого, відколи в Зону зайшли війська рашистів,

Читайте: На Іванківщині у Київській області перевірять радіаційний стан

Фото: ДНТЦ ЯРБ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона