На Київщині триває передача об’єктів спільної власності територіальних громад
image
29 Січня 2021, 13:54
Поділитися:

Кожен з закладів культури, розташованих в районах Київщини – бібліотеки, мистецькі школи, музеї, кіномережі та клуби – мають бути передані у власність громад, на території яких вони розташовані. Про це йшлося під час наради в Київській облдержадміністрації, яку  провів голова ОДА Василь Володін.

«Передача закладів культури в окремих випадках створила передумови до їх безпідставної ліквідації через рішення суб’єктів владних повноважень. Але так не має бути. Повинна відбутися передача громадам за всіма правилами. Далі громада може вирішувати подальшу долю таких закладів, долучивши Міністерство культури та інформаційної політики України, як того вимагає законодавство», – підкреслив Василь Володін.

Також йшлося про те, що  альтернативою розгалуженим мережам закладів культури можуть стати багатофункціональні заклади – центри культурних послуг. Це питання найближчого майбутнього.

Київська обласна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює постійний моніторинг рішень районних рад про передачу об’єктів культури. Цей процес перебуває на особистому контролі голови ОДА.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА