На Київщині ситуація з льодовим затором на Десні контрольована, – КОВА

image
22 Січня 2023, 12:07
Поділитися:

22 січня 2023 г. 12:04

У Броварському районі Київської області станом на ранок неділі, 22 січня, після проведення підривних робіт спостерігається зниження рівня води в Десні. Моніторингові групи зафіксували, що вода спала більше, ніж на 30 см.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Станом на ранок 22 січня ситуація на річці Десна контрольована. Внаслідок проведених підривних робіт спостерігається зниження рівня води в районах населених пунктів Пухівка, Зазим’я, Рожни Броварського району”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що вода поступово відходить від домогосподарств садових товариств, розташованих поблизу.

“На місці продовжують працювати моніторингові групи, які перевіряють рівень води в Десні. На ранок 22 січня вода спала більше, ніж на 30 см”, – запевнили в Київській ОВА.

Нагадаємо, у Броварському районі Київської області в суботу, 21 січня, сапери продовжували проводити роботи з підриву льодового затору. У зв’язку з цим жителі деяких громад області та районів столиці могли чути звуки вибухів. Раніше, в ніч на 21 січня вибухи могли чути в Деснянському та Оболонському районах столиці. Це також пов’язано з роботами по підриву льодового затору в районі сел Погреби та Зазим‘я.

Читайте: На Київщині та у столиці може бути гучно: сапери проводять роботи з підриву криги на Десні

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона