На Київщині спецкомісія перевірила процес відбудови на 17 об’єктах

На Київщині спецкомісія перевірила процес відбудови на 17 об’єктах
5 Листопада 2023, 12:08
Поділитися:

5 листопада 2023 г. 12:03

У Київській області спеціальна комісія з питань відбудови вже перевірила процес відновлення на 17 об’єктах, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Перевірка вже пройшла в Бишеві, Бучі, Плоскому, Броварах та вдруге відвідала Ірпінь.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Загалом на першому етапі перевіримо 56 об’єктів, які відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовником робіт є КОВА. Вже вдруге відвідали Ірпінь. Перевірили, як відновлюють багатоквартирні будинки.Комісія також побувала в Бишеві, Бучі, Плоскому, Броварах”, – зазначив Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Голова Київської ОДА зазначив, що всі процеси публічні та прозорі. До складу комісії залучені правоохоронці, технагляд, представники Держпраці, спостережної ради, ДТЕКу, профільних департаментів КОВА. Обстеження буде продовжено наступного тижня.

Нагадаємо, голова Київської ОДА повідомив про перевірку низки обʼєктів, які держава відновлює коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в області. Йдеться про перевірку локацій в Ірпені на вулиці Ярославська, 14 та Гостомельське шосе, 24/1.

Читайте: Уряд виділить на відновлення Мощуна додаткові кошти

Фото: скриншот відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона