На Київщині Славутицька територіальна громада стала учасницею проєкту «Поліцейський офіцер громади»
image
5 Лютого 2021, 12:15
Поділитися:

Сьогодні, 4 лютого, керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов та очільник Славутицької міської територіальної громади Юрій Фомічев підписали Меморандум про співпрацю сторін на засадах партнерства. Наразі вже 47 громад долучились до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Тепер Славутицька територіальна громада матиме свого поліцейського офіцера громади, який буде нести службу та проживати на території громади, забезпечуючи безпеку та порядок її жителів.

Очільник поліції Київщини наголосив, що профілактика злочинів – запорука формування правосвідомого суспільства, а робота поліцейського офіцера громади неабияк цьому сприятиме. Також він подякував керівнику громади за принципову позицію у наведенні порядку.

«Успішність діяльності поліцейського офіцера громади залежить від довіри людей», – зазначив Андрій Нєбитов.

В свою чергу, голова територіальної громади подякував поліцейським за допомогу та наголосив на пріоритеті безпеки для жителів Славутича.

Нагадаємо, що з 25 січня триває конкурс на вакантні посади поліцейського офіцера громади. У конкурсі можуть приймати участь тільки діючі працівники поліції. Онлайн-анкети можна подати за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА