На Київщині ще 21 громада стали учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади»
image
22 Січня 2021, 19:41
Поділитися:

Сьогодні, 22 січня, керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов завітав до Бориспільського, Обухівського та Білоцерківського управлінь поліції. Там він зустрівся з представниками 21 ОТГ для підписання Меморандуму про співпрацю сторін на засадах партнерства.
Як раніше повідомлялось, цей новий проєкт передбачає забезпечення кожної громади дільничним офіцером поліції, який буде нести службу та проживати на території громади, забезпечуючи безпеку та порядок на її території.
Кожна зустріч відбулась у форматі активного спілкування.
Передусім керівник поліції подякував кожному представнику ОТГ за довіру та співпрацю, надав вичерпні відповіді на всі їхні запитання. Також полковник поліції наголосив, що успішність реалізації цього проєкту залежить від підтримки громади.
Також він зазначив, що цей проект один з найкращих у реформі Національної поліції України, завдяки якому кожна громада Київщини не залишиться без поліцейської уваги.
«Безпека та порядок – спільна мета поліції та керівництва територіальної громади», – додав полковник Андрій Нєбитов.
Наприкінці керівник поліції поспілкувався з представниками місцевих засобів інформації, розповів про умови проекту та його мету.

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА