На Київщині продовжили дію комендантської години до 30 жовтня

image
22 Жовтня 2022, 18:17
Поділитися:

22 жовтня 2022 г. 18:02

У Київській області дію комендантської години продовжено з 23 до 30 жовтня. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.

Про це, як передає KВ, йдеться йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 23 до 30 жовтня 2022 року” , – повідомили в адміністрації.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо,у Київській області сьогодні, 22 жовтня виявили уламки збитої російської ракети. Бойовий заряд ворожого “подарунку” становить 400 кг. Ще одну збиту ракету окупантів довжиною понад 7 метрів та розмахом крил більш як 4 метри виявили біля одного з населених пунктів області.

Читайте: Осінні канікули для столичних школярів розпочнуться 31 жовтня

Фото: КОВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона