На Київщині понад пів тисячі мешканців подали заявку на отримання мікрогранту для розвитку бізнесу

image
3 Серпня 2022, 16:49
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 16:44

У Київській області 550 мешканців подали заявку на отримання мікрогранту на створення бізнесу або розвитку підприємництва. За результатами конкурсу вже визначено 63 переможці.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА) з посиланням на Київську обласну службу зайнятості.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На сьогодні Київська обласна служба зайнятості займає ІІ місце (після Києва) по кількості опрацьованих заяв. За результатами трьох етапів перевірки, визначено 63 особи-переможці, які отримають необхідну суму для розвитку власної бізнес-ідеї”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Прийом заяв проводиться у три етапи. Охочі відкрити власну справу можуть зареєструватися до 7 серпня за посиланням.

У КОВА зауважили, що прийом заяв проводиться у три етапи. Під час першого етапу було подано 352 звернення, другого – 198 звернень. Наразі триває триває третя хвиля подачі заяви на отримання мікрогранту. Охочі відкрити власну справу можуть зареєструватися до 7 серпня за посиланням.

Нагадаємо, за сприяння Київської обласної служби зайнятості з початку 2022 року було працевлаштовано 8600 пошукачів роботи. На 217 підприємств Київщини працевлаштовано 315 внутрішньо переміщених осіб.

Читайте: Уряд виділяє 16 млрд гривень мікрогрантів для стимулювання підприємництва

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона