На Київщині поменшала кількість шкіл, що навчаються дистанційно

image
23 Грудня 2020, 17:06
Поділитися:

В Київській області значно зменшилася кількість шкіл середньої освіти, що навчаються дистанційно. Їх зараз 14 проти 22 на минулому тижні. Про це сьогодні, 23 грудня, повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов.

Серед закладів, які наразі навчаються дистанційно:

– 2 заклади  у Баришівській ОТГ;

– по 1-му в Білоцерківському, Васильківському, Таращанському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському районах й Березанській, Ржищівській, Студениківській та Фурсівській об’єднаних територіальних громадах;

– та 3 заклади обласної комунальної власності: Таращанський навчально-реабілітаційний центр, Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів і Мостищенська спеціальна школа І-ІІ ступенів.

Як зазначив Олег Торкунов, поменшало на дистанційному навчанні й окремих класів. Зараз це 247, що на 61 менше, ніж на минулому тижні. Найбільше їх у Києво-Святошинському, Вишгородському, Сквирському районах, містах Ірпінь та Бровари.

Серед закладів дошкільної освіти на карантині 2 – у Кагарлицькому та Рокитнянському районах.

З 22 закладів професійно-технічної освіти Київської області – 16 навчаються за змішаною формою,  6 – у звичному режимі очно.

«Зичу всім здоров’я та прошу і надалі дотримуватися карантинних правил, чим ми збережемо здоров’я та життя людей», – підкреслив заступник голови ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація