На Київщині поменшала кількість шкіл, що навчаються дистанційно

image
23 Грудня 2020, 19:17
Поділитися:

23 декабря 2020 г. 19:01

В Київській області значно зменшилася кількість шкіл середньої освіти, що навчаються дистанційно. Їх зараз 14 проти 22 на минулому тижні.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Як повідомив сьогодня, 23 грудня, заступник голови КОДА Олег Торкунов, серед закладів, які наразі навчаються дистанційно:

– 2 заклади у Баришівській ОТГ;

– по 1-му в Білоцерківському, Васильківському, Таращанському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському районах й Березанській, Ржищівській, Студениківській та Фурсівській об’єднаних територіальних громадах;

– та 3 заклади обласної комунальної власності: Таращанський навчально-реабілітаційний центр, Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів і Мостищенська спеціальна школа І-ІІ ступенів.

в Телеграм

Як зазначив Олег Торкунов, поменшало на дистанційному навчанні й окремих класів. Зараз це 247, що на 61 менше, ніж на минулому тижні.Найбільше їх у Києво-Святошинському, Вишгородському, Сквирському районах, містах Ірпінь та Бровари.

Серед закладів дошкільної освіти на карантині 2 – у Кагарлицькому та Рокитнянському районах.

З 22 закладів професійно-технічної освіти Київської області – 16 навчаються за змішаною формою, 6 – у звичному режимі очно.

“Зичу всім здоров’я та прошу і надалі дотримуватися карантинних правил, чим ми збережемо здоров’я та життя людей”, – підкреслив заступник голови ОДА.

Читайте:За добу на Київщині виявили 808 носіїв коронавірусу

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона