На Київщині надходження до зведеного бюджету зросли на 21%
7 Жовтня 2021, 11:16
Поділитися:

За період січень – вересень 2021 року платники податків Київщини спрямували до зведеного бюджету 25,7 млрд грн.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення прес-центру Головного управління ДПС у Київській області.

Начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова зазначила, що показник надходжень збільшився на 21% або 4,5 млрд грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

На 21% зросла сума податкових зборів та платежів до державного бюджету. Як зазначила Олена Виноградова, платники пристоличного регіону забезпечили 12,1 млрд грн з сумою додаткових надходжень 2,1 млрд грн.

До місцевих бюджетів від платників податків Київщини надійшло 13,6 млрд грн, що на 21% або 2,4 млрд грн більше за показник січня-серпня 2020 року.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень – вересень 2021 року складають 9,4 млрд грн. Темп приросту до відповідного періоду 2020 року у приведених умовах складає 22% або 1,7 млрд грн. 

Раніше ІА “MKV” повдомляло, що в Макарівській громаді відбувся круглий стіл на тему “Добровільне декларування громадян”.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!

Джерело

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА