На Київщині до Дня вшанування Чорнобильської трагедії висаджують троянди
image
8 Квітня 2021, 11:44
Поділитися:

В рамках комплексних заходів до 35-тих роковин Чорнобильської катастрофи в смт Іванків Київської області 08 квітня 2021 року висадили 150 кущів білих троянд.

Участь у заході з благоустрою прилеглої території до пам’ятника Ліквідаторам на Чорнобильській АЕС в смт Іванків взяли представники департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА та Іванківської ОТГ.

Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про подвиг людей, які боролися з радіаційної стихією і захистили наступні покоління від глобальних наслідків катастрофи.

За розпорядженням Голови КОДА Київської обласної державної адміністрації від 07.04.2021 № 200 затверджено План заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в Київській області на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 №170-р.

Підготовлено за матеріалами департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА