На Київщині будують потужний ЦНАП, який обслуговуватиме понад 220 тисяч осіб
13 Січня 2022, 17:01
Поділитися:

13 января 2022 г. 16:23

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Білій Церкві продовжується створення сучасного Центру надання адміністративних послуг, який працюватиме в форматі “прозорого офісу”. Очікується, що після завершення всіх робіт він обслуговуватиме понад 220 тисяч осіб.

Про це сьогодні, 13 січня, повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко.

“Минулого року ми розпочали на Київщині реалізацію масштабного проєкту – створення ЦНАПу в Білій Церкві. Це економічно-соціальний об’єкт, який реконструюється у рамках “Великого будівництва”. І він матиме такі потужності, щоб охопити послугами всіх жителів Білоцерківського району. Йдеться про понад 220 тисяч осіб і більш ніж 20 тисяч місцевих підприємців”, – підкреслив Дмитро Назаренко.

в Телеграм

Загальна вартість проєкту складає майже 93 млн грн. Наразі на об’єкті на 100% виконані підготовчі та демонтажні роботи та заміна вікон, на 90% – утеплення фасаду та покрівлі. Наразі будівельники проводять роботи з підсилення по поверхам будівлі.

Читайте: За рік у пристоличному регіоні планують відкрити п’ять нових дитсадків і створити 700 додаткових місць для дітей

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА