На Київщині 18-річний мотоцикліст наїхав на чоловіка на пешеходному переході та врізався в іншого мотоцикліста

На Київщині 18-річний мотоцикліст наїхав на чоловіка на пешеходному переході та врізався в іншого мотоцикліста
17 Березня 2026, 16:17
Поділитися:

Поліція Київщини розслідує обставини ДТП в селищі Макарів, в якій травмувалися пішохід та пасажир мототранспорту.

Про це КВ стало відомо з повідомлення поліції Київщини.

Правоохоронці попередньо встановили, що 18-річний водій, керуючи мотоциклом Spark, здійснив наїзд на 43-річного чоловіка, який перетинав дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

“У подальшому керманич допустив зіткнення з мотоциклом Kinlon, під керуванням 17-річного водія, який зупинився перед пішохідним переходом у зустрічній смузі для руху”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження, також травмувався 15-річний пасажир мотоцикла Spark. Потерпілих госпіталізовано.

Слідчі Бучанського районного управління поліції розпочали досудове розслідування за даним фактом (ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України).

Читайте: На Київщині у ДТП легковика з вантажівкою загинули двоє людей (фото)

Фото: поліції Київщини

КиївВлада

Геннадій Олійников

Джерело: КиївВлада