На Харківщині російський снаряд знищив музей Григорія Сковороди
7 Травня 2022, 10:11
Поділитися:

7 травня 2022 г. 10:00

Сьогодні вночі російський снаряд фактично знищив будівлю музею Григорія Сковороди у Сковородинівці (Золочівський район Харківської області). Найцінніші експонати колекції вдалося врятувати, адже заздалегідь були переміщені в безпечне місце. Примітно, що саме цього року із дня народження великого філософа минає 300 років.

Про це KВ стало відомо із повідомлення голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова на його сторінці у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами очільника Харківщини, о 23 годині росіяни обстріляли музей Григорія Сковороди у Сковородинівці.

“Снаряд влучив просто в дах будівлі. На території перебував 35-річний чоловік, який наглядав за музеєм, на жаль, отримав поранення. Приміщення фактично знищене. Найцінніші експонати колекції вдалося врятувати, їх перемістили заздалегідь в безпечне місце. Цього року із дня народження великого філософа минає 300 років. Окупанти можуть знищити музей, де останні роки життя творив Григорій Сковорода, і де був похований. Але вони не знищать пам’яті та наших цінностей!” – повідомив Олег Синєгубов.

У свою чергу Міністерство культури та інформаційної політики уточнює, що поранений – це син директора музею, і наразі йому надають допомогу.

Фото: сторінка Олега Синєгубова у Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона