На яку допомогу можуть розраховувати чорнобильці при звільненні
image
6 Жовтня 2020, 14:39
Поділитися:

Особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій мають право на виплату допомоги у розмірі трикратної середньомісячної заробітної плати, у разі звільнення працівників у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників.
Також, за їхнім бажанням зберігається посадовий оклад на новому місці роботи, але не більше одного року (згідно ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).
Звертаємо увагу, що для отримання даної допомоги підприємство, організація або установа, де звільняються працівники мають подати до управління соціального захисту відповідний пакет документів для отримання відшкодування.
За додатковою інформацією звертайтесь:

за телефоном-04597-61-9-83,
на електронну пошту – [email protected]
Viber-050-583-82-76.

Бережіть себе!
Підписуйтесь на нас уФейсбук, Інстаграм, ТелеграмтаYouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Субсидія: площа та норми комунальних послуг
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА