На Громадський бюджет в Ірпені подали більш ніж 60 проєктів
image
10 Вересня 2020, 13:25
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Жителі Ірпеня подали більш ніж 60 проєктів на отримання фінансування з Громадського бюджету міста. Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.

«Відбулось засідання комісії, на якому ми ознайомились із запропонованими проєктами, проаналізували їх відповідність вимогам Положення про Громадський бюджет у нашому місті. У цьому році в нас більше 60 проєктів», — написала вона.

Оксана Нечитайло зауважила, що значна частина заявок стосується мікрорайону СМУ.

«Як приємно розуміти, що спільна робота з мешканцями активізувала нас на такий результат :). Тож ще — перевірка відповідності бюджету, приналежності локацій і голосування. Впевнена, ми зорганізуємось і зможемо хоча б із декількома проєктами перемогти», — зазначила вона.

Нагадаємо, заявки на Громадський бюджет-2020 приймали з 3 до 23 серпня. Цього року на реалізацію проєктів передбачено 3 млн грн.

За чотири роки в Ірпені вже реалізували понад 40 проєктів Громадського бюджету, ще півтора десятка – у процесі втілення.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА