На держаукціон СЕТАМ виставлено арештований адміністративно-складський майновий комплекс у Київській області

image
20 Січня 2023, 11:05
Поділитися:

20 січня 2023 г. 11:03

На електронному аукціоні OpenMarket виставлено на продаж адміністративно-складський єдиний майновий комплекс з допоміжними будівлями, спорудами та земельною ділянкою у селі Крюківщина Київської області, який належав українському бізнесмену та власнику компанії “МХП” Юрію Косюку (на фото). В 2021 році в комплексі було відкрито “Кулінарний центр МХП”.

Про це KВстало відомо з оголошення на електронному аукціоні OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Через електронний аукціон OpenMarket виставлено на продаж приватним виконавцем адміністративно-складський єдиний майновий комплекс з допоміжними будівлями, спорудами та земельною ділянкою у Київській області. Стартова ціна лота – 177 318 686 гривень. Загальна площа майнового комплексу: 21461,2 кв.м. Загальна площа земельної ділянки: 4,9752 га

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

Лот складається з адміністративного корпусу, складу, навісу, механічної майстерні, насосної станції, посту охорони, замощення, земельної ділянки та іншого майна.

“Цей майновий комплекс має всі шанси зацікавити інвесторів, враховуючи місцезнаходження, розміри та розвинену інфраструктуру. Гарантійний внесок для участі в аукціоні складає трохи більше ніж 8,8 млн гривень, – повідомив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 26 січня 2023 року

Місцезнаходження майна: Київська обл., с. Крюківщина, вул. Асканія, буд. №1А-Б-В-Г та Київська обл., с.Крюківщина, вул. Асканія.

Аукціон OpenMarket – це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 19,5 млрд грн.

Зазначимо, що складські приміщення належать компанії МХП (“Миронівський хлібопродукт”) українського мільярдера Юрія Косюка, який у 2021 році розмістив там Кулінарний центр МХП.

Нагадаємо, до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано активи російського олігарха. Йдеться про десятки тисяч тонн залізної руди, яку мали намір доставити морським транспортом підприємствам ВПК рф.

Читайте: До АРМА передали арештовані активи російського олігарха на 800 мільйонів гривень (відео)

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона